Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
Křestní rouška

Kategorie

Filtr

Křestní roušky

Křest dítěte je významný den pro každou rodinu.S touto křesťanskou událostí je spojena řada příprav pro naše dítě,mimo jiné také vyšívaná rouška.

Křestní roušky

Podkategorie

Aktivní filtry

Nové
0 Review(s) 
Zakázková výroba. Doba dodání 5 dní
Cena 249.00 Kč

Barevná křestní svíčka se sukýnkou,která chrání ruce před kapáním vosku.Sukýnka je s výšivkou jména na přání a je laděná do růžové nebo modré barvy.

0 Review(s) 
Skladem
Cena 129.00 Kč

Křestní bílá svíce s barevnou sukýnkou k 1. svatému přijímání.

Nové
0 Review(s) 
Zakázková výroba 3-5 dnů
Cena 499.00 Kč
 Tato exkluzivní saténová křestní rouška se svíčkou je zdobená výšivkou andělíčka a iniciály na přání.Výšivka je možná s jedním,až třemi jmény .Křest je obřad, kterým se člověk stává křesťanem.


Nové
0 Review(s) 
Zakázková výroba 3-5 dnů
Cena 519.00 Kč
 Tato exkluzivní saténová křestní rouška se svíčkou je zdobená výšivkou andělíčka a iniciály na přání.Výšivka je možná s jedním,až třemi jmény .Svíčka je ručně popsaná jménem na přání.Křest je obřad, kterým se člověk stává křesťanem.


Nové
0 Review(s) 
Zakázková výroba 3-5 dnů
Cena 489.00 Kč

Barevná vyšívaná křestní rouška je z vyrobena ze 100% bavlny s barevnou výšivkou.Svíčka je barevně laděná k roušce a je s výšivkou jména na přání.Tato sada symbolizuje bílý šat jako symbol očištění, kterého se člověku při křtu dostává.


Zobrazení 1-15 z 57 položek
Zobrazení 1-15 z 57 položek